Matkakauppa

Online-helpdesk +358 (0) 10 665 9400 | Tilaa uutiskirje

Muuta hakua
Mistä
Mihin
Lähtö
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Paluu
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Aikuinen
Lapsi (2-11 v)
Sylilapsi alle 2 v
Huone
Matkustusluokka
  • Edullisin vaihtoehto 53 hotellin joukosta. (Voit vaihtaa majoitusta valittuasi ensin lennon.)
    Antonis G Hotel Apartments
    Luokitus
    Saapuminen
    Uloskirjaus
    Huonetyyppi
    Huoneita
    Ateriat
    23.10.2017
    29.10.2017
    Yhden makuuhuoneen huoneisto
    1
    Ei aterioita
    Yhteensä
    Kokonaishinta kaikilta matkustajilta sisältäen lennot ja majoituksen 865,00 €
Lentovaihtoehdot
Järjestä hakutulos
Rajaa hakutulosta
Kaikki lentoyhtiöt
Kaikki lähtöajat
Kaikki paluuajat
Kaikki vaihtoajat
Data pager
Data pager
Näytä
PageSizeComboBox
select
Sivu 1(35), lennot 1 - 10 Lentoja yhteensä 347.
  
Data pager
Data pager
Näytä
PageSizeComboBox
select
Sivu 1(35), lennot 1 - 10 Lentoja yhteensä 347.
Meno 10 h 25 min
Lähtöaika
Saapumisaika
23.10.2017 13:25
23.10.2017 15:05
Helsinki (HEL)
Moskova (SVO)
Numero SU 2207
Economy
Lentoaika: 1 h 40 min
Aeroflot
Lähtöaika
Saapumisaika
23.10.2017 20:00
23.10.2017 23:50
Moskova (SVO)
Larnaca (LCA)
Numero SU 2070
Economy
Lentoaika: 3 h 50 min
Aeroflot
Paikkoja jäljellä 7
Paluu 8 h 30 min
Lähtöaika
Saapumisaika
29.10.2017 01:50
29.10.2017 05:30
Larnaca (LCA)
Moskova (SVO)
Numero SU 2071
Economy
Lentoaika: 3 h 40 min
Aeroflot
Lähtöaika
Saapumisaika
29.10.2017 08:35
29.10.2017 09:20
Moskova (SVO)
Helsinki (HEL)
Numero SU 2202
Economy
Lentoaika: 1 h 45 min
Aeroflot
Paikkoja jäljellä 7
Hinta / henkilö
432,50 €
Kokonaishinta
865,00 €
Meno 10 h 25 min
Lähtöaika
Saapumisaika
23.10.2017 13:25
23.10.2017 15:05
Helsinki (HEL)
Moskova (SVO)
Numero SU 2207
Economy
Lentoaika: 1 h 40 min
Aeroflot
Lähtöaika
Saapumisaika
23.10.2017 20:00
23.10.2017 23:50
Moskova (SVO)
Larnaca (LCA)
Numero SU 2070
Economy
Lentoaika: 3 h 50 min
Aeroflot
Paikkoja jäljellä 7
Paluu 10 h 45 min
Lähtöaika
Saapumisaika
29.10.2017 01:50
29.10.2017 05:30
Larnaca (LCA)
Moskova (SVO)
Numero SU 2071
Economy
Lentoaika: 3 h 40 min
Aeroflot
Lähtöaika
Saapumisaika
29.10.2017 10:45
29.10.2017 11:35
Moskova (SVO)
Helsinki (HEL)
Numero SU 2206
Economy
Lentoaika: 1 h 50 min
Aeroflot
Paikkoja jäljellä 7
Hinta / henkilö
432,50 €
Kokonaishinta
865,00 €
Meno 10 h 25 min
Lähtöaika
Saapumisaika
23.10.2017 13:25
23.10.2017 15:05
Helsinki (HEL)
Moskova (SVO)
Numero SU 2207
Economy
Lentoaika: 1 h 40 min
Aeroflot
Lähtöaika
Saapumisaika
23.10.2017 20:00
23.10.2017 23:50
Moskova (SVO)
Larnaca (LCA)
Numero SU 2070
Economy
Lentoaika: 3 h 50 min
Aeroflot
Paikkoja jäljellä 7
Paluu 19 h 30 min
Lähtöaika
Saapumisaika
29.10.2017 01:50
29.10.2017 05:30
Larnaca (LCA)
Moskova (SVO)
Numero SU 2071
Economy
Lentoaika: 3 h 40 min
Aeroflot
Lähtöaika
Saapumisaika
29.10.2017 19:30
29.10.2017 20:20
Moskova (SVO)
Helsinki (HEL)
Numero SU 2200
Economy
Lentoaika: 1 h 50 min
Aeroflot
Paikkoja jäljellä 7
Huomaa pitkä vaihtoaika 14 h
Hinta / henkilö
432,50 €
Kokonaishinta
865,00 €
Meno 8 h 45 min
Lähtöaika
Saapumisaika
23.10.2017 09:25
23.10.2017 11:05
Helsinki (HEL)
Moskova (SVO)
Numero SU 3961
Economy
Lentoaika: 1 h 40 min
Aeroflot
Lähtöaika
Saapumisaika
23.10.2017 14:20
23.10.2017 18:10
Moskova (SVO)
Larnaca (LCA)
Numero SU 2074
Economy
Lentoaika: 3 h 50 min
Aeroflot
Paikkoja jäljellä 4
Paluu 8 h 30 min
Lähtöaika
Saapumisaika
29.10.2017 01:50
29.10.2017 05:30
Larnaca (LCA)
Moskova (SVO)
Numero SU 2071
Economy
Lentoaika: 3 h 40 min
Aeroflot
Lähtöaika
Saapumisaika
29.10.2017 08:35
29.10.2017 09:20
Moskova (SVO)
Helsinki (HEL)
Numero SU 2202
Economy
Lentoaika: 1 h 45 min
Aeroflot
Paikkoja jäljellä 7
Hinta / henkilö
552,50 €
Kokonaishinta
1 105,00 €
Meno 8 h 45 min
Lähtöaika
Saapumisaika
23.10.2017 09:25
23.10.2017 11:05
Helsinki (HEL)
Moskova (SVO)
Numero SU 3961
Economy
Lentoaika: 1 h 40 min
Aeroflot
Lähtöaika
Saapumisaika
23.10.2017 14:20
23.10.2017 18:10
Moskova (SVO)
Larnaca (LCA)
Numero SU 2074
Economy
Lentoaika: 3 h 50 min
Aeroflot
Paikkoja jäljellä 4
Paluu 10 h 45 min
Lähtöaika
Saapumisaika
29.10.2017 01:50
29.10.2017 05:30
Larnaca (LCA)
Moskova (SVO)
Numero SU 2071
Economy
Lentoaika: 3 h 40 min
Aeroflot
Lähtöaika
Saapumisaika
29.10.2017 10:45
29.10.2017 11:35
Moskova (SVO)
Helsinki (HEL)
Numero SU 2206
Economy
Lentoaika: 1 h 50 min
Aeroflot
Paikkoja jäljellä 7
Hinta / henkilö
552,50 €
Kokonaishinta
1 105,00 €
Meno 14 h 25 min
Lähtöaika
Saapumisaika
23.10.2017 09:25
23.10.2017 11:05
Helsinki (HEL)
Moskova (SVO)
Numero SU 3961
Economy
Lentoaika: 1 h 40 min
Aeroflot
Lähtöaika
Saapumisaika
23.10.2017 20:00
23.10.2017 23:50
Moskova (SVO)
Larnaca (LCA)
Numero SU 2070
Economy
Lentoaika: 3 h 50 min
Aeroflot
Paikkoja jäljellä 4
Huomaa pitkä vaihtoaika 8 h 55 min
Paluu 8 h 30 min
Lähtöaika
Saapumisaika
29.10.2017 01:50
29.10.2017 05:30
Larnaca (LCA)
Moskova (SVO)
Numero SU 2071
Economy
Lentoaika: 3 h 40 min
Aeroflot
Lähtöaika
Saapumisaika
29.10.2017 08:35
29.10.2017 09:20
Moskova (SVO)
Helsinki (HEL)
Numero SU 2202
Economy
Lentoaika: 1 h 45 min
Aeroflot
Paikkoja jäljellä 7
Hinta / henkilö
552,50 €
Kokonaishinta
1 105,00 €
Meno 14 h 25 min
Lähtöaika
Saapumisaika
23.10.2017 09:25
23.10.2017 11:05
Helsinki (HEL)
Moskova (SVO)
Numero SU 3961
Economy
Lentoaika: 1 h 40 min
Aeroflot
Lähtöaika
Saapumisaika
23.10.2017 20:00
23.10.2017 23:50
Moskova (SVO)
Larnaca (LCA)
Numero SU 2070
Economy
Lentoaika: 3 h 50 min
Aeroflot
Paikkoja jäljellä 4
Huomaa pitkä vaihtoaika 8 h 55 min
Paluu 10 h 45 min
Lähtöaika
Saapumisaika
29.10.2017 01:50
29.10.2017 05:30
Larnaca (LCA)
Moskova (SVO)
Numero SU 2071
Economy
Lentoaika: 3 h 40 min
Aeroflot
Lähtöaika
Saapumisaika
29.10.2017 10:45
29.10.2017 11:35
Moskova (SVO)
Helsinki (HEL)
Numero SU 2206
Economy
Lentoaika: 1 h 50 min
Aeroflot
Paikkoja jäljellä 7
Hinta / henkilö
552,50 €
Kokonaishinta
1 105,00 €
Meno 8 h 45 min
Lähtöaika
Saapumisaika
23.10.2017 09:25
23.10.2017 11:05
Helsinki (HEL)
Moskova (SVO)
Numero SU 3961
Economy
Lentoaika: 1 h 40 min
Aeroflot
Lähtöaika
Saapumisaika
23.10.2017 14:20
23.10.2017 18:10
Moskova (SVO)
Larnaca (LCA)
Numero SU 2074
Economy
Lentoaika: 3 h 50 min
Aeroflot
Paikkoja jäljellä 4
Paluu 19 h 30 min
Lähtöaika
Saapumisaika
29.10.2017 01:50
29.10.2017 05:30
Larnaca (LCA)
Moskova (SVO)
Numero SU 2071
Economy
Lentoaika: 3 h 40 min
Aeroflot
Lähtöaika
Saapumisaika
29.10.2017 19:30
29.10.2017 20:20
Moskova (SVO)
Helsinki (HEL)
Numero SU 2200
Economy
Lentoaika: 1 h 50 min
Aeroflot
Paikkoja jäljellä 7
Huomaa pitkä vaihtoaika 14 h
Hinta / henkilö
552,50 €
Kokonaishinta
1 105,00 €
Meno 14 h 25 min
Lähtöaika
Saapumisaika
23.10.2017 09:25
23.10.2017 11:05
Helsinki (HEL)
Moskova (SVO)
Numero SU 3961
Economy
Lentoaika: 1 h 40 min
Aeroflot
Lähtöaika
Saapumisaika
23.10.2017 20:00
23.10.2017 23:50
Moskova (SVO)
Larnaca (LCA)
Numero SU 2070
Economy
Lentoaika: 3 h 50 min
Aeroflot
Paikkoja jäljellä 4
Huomaa pitkä vaihtoaika 8 h 55 min
Paluu 19 h 30 min
Lähtöaika
Saapumisaika
29.10.2017 01:50
29.10.2017 05:30
Larnaca (LCA)
Moskova (SVO)
Numero SU 2071
Economy
Lentoaika: 3 h 40 min
Aeroflot
Lähtöaika
Saapumisaika
29.10.2017 19:30
29.10.2017 20:20
Moskova (SVO)
Helsinki (HEL)
Numero SU 2200
Economy
Lentoaika: 1 h 50 min
Aeroflot
Paikkoja jäljellä 7
Huomaa pitkä vaihtoaika 14 h
Hinta / henkilö
552,50 €
Kokonaishinta
1 105,00 €
Meno 6 h 50 min
Lähtöaika
Saapumisaika
23.10.2017 16:10
23.10.2017 18:15
Helsinki (HEL)
Kiova (KBP)
Numero PS 152
Economy
Lentoaika: 2 h 5 min
Ukraine International Airlines
Lähtöaika
Saapumisaika
23.10.2017 20:10
23.10.2017 23:00
Kiova (KBP)
Larnaca (LCA)
Numero PS 343
Economy
Lentoaika: 2 h 50 min
Ukraine International Airlines
Paikkoja jäljellä 9
Paluu 6 h 20 min
Lähtöaika
Saapumisaika
29.10.2017 05:10
29.10.2017 08:15
Larnaca (LCA)
Kiova (KBP)
Numero PS 344
Economy
Lentoaika: 3 h 5 min
Ukraine International Airlines
Lähtöaika
Saapumisaika
29.10.2017 09:25
29.10.2017 11:30
Kiova (KBP)
Helsinki (HEL)
Numero PS 151
Economy
Lentoaika: 2 h 5 min
Ukraine International Airlines
Paikkoja jäljellä 9 Matkatavarat saattavat olla maksullisia
Hinta / henkilö
594,00 €
Kokonaishinta
1 188,00 €
Matkapörssi (Rantapallo Oy) | myynti@matkaporssi.com | Online-helpdesk +358 (0) 10 665 9400